Prev
Next
Monday
10.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    DUC ANH TRAN
    BEGINNER LEVEL 1
  • 17:00 > 18:00
    DUC ANH TRAN
    INTERMEDIATE LEVEL1
  • 18:00 > 19:30
    LILLA RADOCI
    INTERMEDIATE
  • 19:30 > 21:00
    ATTILA BOHM
    MIXED LEVEL
Tuesday
11.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    DANIEL FEKETE
    BEGINNER
  • 17:00 > 18:00
    DANIEL FEKETE
    INTERMEDIATE
  • 18:00 > 19:00
    DUC ANH TRAN
    INTERMEDIATE LEVEL2
  • 19:00 > 20:00
    DUC ANH TRAN
    ADVANCED
  • 20:00 > 21:30
    OPEN CLASS
    MIXED LEVEL
Wednesday
12.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    DUC ANH TRAN
    BEGINNER LEVEL 1
  • 17:00 > 18:00
    DUC ANH TRAN
    INTERMEDIATE LEVEL1
  • 18:00 > 19:00
    ISTVAN PALI
    ADVANCED
  • 19:00 > 20:30
    ATTILA BOHM
    MIXED LEVEL
  • 20:30 > 22:00
    OPEN CLASS
    MIXED LEVEL
Thursday
13.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    DANIEL FEKETE
    BEGINNER
  • 17:00 > 18:00
    DANIEL FEKETE
    INTERMEDIATE
  • 18:00 > 19:00
    DUC ANH TRAN
    INTERMEDIATE LEVEL2
  • 19:00 > 20:00
    DUC ANH TRAN
    ADVANCED
  • 20:00 > 21:30
    OPEN CLASS
    MIXED LEVEL
Friday
14.05.2021
  • 17:00 > 18:30
    LILLA RADOCI
    INTERMEDIATE
  • 18:30 > 20:00
    OPEN CLASS
    MIXED LEVEL
  • 20:00 > 21:30
    OPEN CLASS
    MIXED LEVEL
Prev
Next
Monday
10.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    MONA RUDOLF
    BEGINNER-INTERMEDIATE
  • 17:00 > 18:00
    DANIEL KRICH.
    INTERMEDIATE
  • 18:00 > 19:00
    ZITA NAGY
    BEGINNER LEVEL
  • 19:00 > 20:00
    ISTVAN PALI
    MIXED LEVEL
  • 20:00 > 21:30
    LILLA RADOCI
    ADVANCED
Tuesday
11.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    ANDRAS OROSZ
    BEGINNER
  • 17:00 > 18:00
    ANDRAS OROSZ
    INTERMEDIATE
  • 18:00 > 19:30
    LILLA RADOCI
    BEGINNER
  • 20:00 > 21:00
    R3D WORKOUT
    MIXED LEVEL
Wednesday
12.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    MONA RUDOLF
    BEGINNER-INTERMEDIATE
  • 17:00 > 18:00
    DANIEL KRICH.
    INTERMEDIATE
  • 18:00 > 19:00
    ZITA NAGY
    BEGINNER LEVEL
  • 19:00 > 20:30
    ZITA NAGY
    INTERMEDIATE LEVEL
Thursday
13.05.2021
  • 16:00 > 17:00
    ANDRAS OROSZ
    BEGINNER
  • 17:00 > 18:00
    ANDRAS OROSZ
    INTERMEDIATE
  • 18:00 > 19:30
    LILLA RADOCI
    BEGINNER
  • 20:00 > 21:00
    R3D WORKOUT
    MIXED LEVEL
Friday
14.05.2021
  • 17:00 > 18:30
    ZITA NAGY
    INTERMEDIATE LEVEL
  • 18:30 > 20:00
    LILLA RADOCI
    ADVANCED

The regular classes of our smaller dance room.

DUNAVARSÁNY with VIVIEN LENGYEL

Helyszín: 2336 Kossuth Lajos utca 12. (WillPower Táncstúdió)

Táncórák: Minden Kedden és Pénteken 17:00-18:00

________________________________

KOMÁRNO with VIVIEN LENGYEL

Helyszín: 94501 Duna Rakpart 9. (LifeSport Mozgás Stúdió

Táncórák: Minden Szombaton / 10:30-12:30 Kezdő / 12:30-14:30 Középhaladó / 14:30-16:00 Kicsik

________________________________

BUDAKESZI with ISTVÁN PÁLI

Helyszín 2029 Knáb János Utca 8. (Knáb Fitness)

Táncórák: Kezdő / Hétfő és Péntek 16:00-17:00

Középhaladó / Hétfő 17:00-18:00 és Szerda 16:00-17:00

________________________________

HŰVÖSVÖLGY with ISTVÁN PÁLI

Helyszín: 1021 Hűvösvölgyi út 54.

Táncórák: Minden Kedden és Csütörtökön 17:00-18:00

________________________________

DUNAKESZI with DÁNIEL FEKETE

Helyszín: Fő út 105. (First Fitness)

Táncórák: Minden Hétfőn és Szerdán / 16:00-17:00 Kezdő / 17:00-18:00 Középhaladó